Vryjte se do paměti svým zákazníkům

Je úplně jedno, zdali jste malí podnikatelé nebo již velká rozjetá firma. Pokud chcete být profesionálové ve svém oboru, měli byste myslet na to, jak důležité je být vidět, jak správně upoutat pozornost právě na vás, a jak se trvale vrýt do paměti vašim stávajícím, novým či budoucím zákazníkům. Zahrňte proto reklamní předměty do marketingové strategie své firmy.

Reklamní předměty jsou tou správnou cestou, jak si udržet zákazníka či naopak získat nového v době jejich rozhodování. Díky reklamním dárkovým předmětům získáte pozornost širokého okruhu klientů. Pomocí nim podpoříte výběr nerozhodného zákazníka, nebo tak poděkujete za spolupráci svým obchodním partnerům.

Tento marketingový nástroj podpoří jméno vaší firmy, díky nim zůstane v podvědomí vaše firma i vaše značka.
Nabízíme výrobu reklamních předmětů a dárků za velmi přijatelnou cenu, které vyrábíme vám na míru vašim požadavkům. Máme doslova neomezené možnosti, vybírat můžete z katalogu, kde naleznete širokou škálu propagačních předmětů dle svých preferencí a cenových možností. Najdete u nás reklamní a dárkové předměty pro každou příležitost.

Běžné reklamní předměty:
·         propisky a tužky
·         odznaky
·         klíčenky a přívěsky na klíče
·         reklamní textil – trička, mikiny, čepice ručníky…
·         batohy
·         deštníky
·         hrnky
·         zapalovače
·         baterky
·         kancelářské potřeby
·         podložky pod myš
·         puzzle
·         hodiny
·         kalkulačky
·         USB flash
·         fólie na polep aut a reklamních cedulí i plachet
·         a mnoho dalších předmětů

Stačí, když si vyberete reklamní předmět, který vám profesionálně potiskneme vaším logem nebo podle vaší přímé specifikace, nákresu či grafické vizualizace. Zvolte si vlastní tvar, barvu, design i materiál. Výsledkem pak bude originální reklamní dárek, který vás zviditelní u vašich zákazníků či vašich zaměstnanců.
Věříme, že náš kvalitní reklamní potisk oceníte nejen vy, ale také všichni vaši zákazníci.