Použijte rozvodnice zabudované ve zdi

Čím to je, že se v některých bytech cítíte, jako v klícce, která nemá jedinou chybku? Jak je možné, že Váš byt tak nepůsobí? A co v hotelech na pokojích, na chodbách, ale i v celém prostoru? Je to všechno takové čisté, dokonalé. Kde je třeba umístěný rozvaděč elektrické energie? Kam ho schovali?
Ano, máte pravdu všechny tyto potřebné a nutné věcičky jsou perfektně schované, ale přesto funkční.

distributor

Nikdy byste neřekli, že schované jističe jsou i na chodbách hotelů, nebo v bytech kamarádů. Rozvodnice pod omítku (zapuštěné) lightpark.cz jsou tím zázrakem, který dělá, že nic není vidět!
Rozvaděč přece nemusí být vidět
Za starých časů bylo naprosto normální, že elektrické jističe a elektroinstalační prvky byly prostě připevněné na stěnách. Sice ve výšce, která nijak neohrožovala provoz jak hotelu, tak bytů, ale ty skříňky na elektrické rozvody byly prostě vidět a nikdo to nijak zvlášť neřešil. Patřilo to k vybavení místností a interiérů vůbec.
Teprve v posledních letech se začalo dbát na to, jak vypadá chodba, pokoj, koupelna, prostě jakákoliv místnost nebo prostor, který se běžně užívá. Design interiérů s sebou přinesl i rozvodnice, které se zabudovávají pod omítku, jednoduše jsou zapuštěné ve zdi.

  • Nehyzdí prostory,
  • nevyčnívají do prostoru,
  • dokonale splynou s místností,
  • jsou vyráběny v rozmanitých nenápadných barvách.

osvětlená chodba
Určitě rozvodnice pod omítku (zapuštěné) patří k současným trendům kvalitního bydlení, nebo dokonalých hotelových pobytů. I Vy můžete skříňku pro rozvod elektroinstalace schovat do zdi. Zvláště tehdy, provádíte-li rekonstrukci svého bydlení. Uvidíte sami, že taková, dalo by se říci prkotina, udělá hodně parády. A rozhodně ovlivní i dojem dokonale provedeného designu. Nic nebude okatě vidět.
Přece nemusíte pokračovat v tradičním uspořádání skříňky pro rozvod elektroinstalace v prostoru. Využijte možnosti rozvodnice zapuštěné pod omítkou! I Váš byt se stane klíckou pro pěkné bydlení.