Záhady zajímají všechny

Milujete všechno záhadné a toužíte na tajemné otázky znát odpověď za všech okolností? V takovém případě vás bezesporu zaujme hra, která je plná nevšedních a složitých úloh, které musíte splnit. Neseďte tedy doma na zadku, ale přijďte si vyzkoušet uniknout z místnosti, ve které si přijdete jako správný nadšenec do hlavolamů na své.lebka na knížce.jpg

Vítejte v únikové místnosti

Pravděpodobně jste nepřehlédli informaci o tom, že se v posledních letech s touto hrou roztrhl pytel na všechny možné strany. Úniková místnost Pardubice vám nabízí nespočet lákavých rébusů, které vám potrápí vaši mysl. Díky nim však můžete získat různé další nápovědy, které vás vysvobodí z místnosti ven ještě v časovém limitu.
Délka hry je stanovená na 75 minut vašeho času, který budete mít na to, přijít na vyluštění dané hádanky.Průběh hry bude záležet i na vašem sestavení týmu, kdy si můžete zvolit, jestli přijdete pouze ve dvou nebo naopak budete spolupracovat v maximálním počtu – což je 5 hráčů.

Připravte se a pusťte se do řešení

I když se bude zdát situace nevysvětlitelná a vaše otázka vám nebude dávat smysl, nevěšejte hlavu. V celé místnosti máte k dispozici řadu schovaných předmětů, indícií nebo pomůcek, které vás přivedou na tu správnou cestu a přiblíží k vašemu cíli – odejít pryč.jeden východ.jpg
Podstatou hry je prožít zážitek, na který nezapomenete a který se bude nést v zábavním duchu, ovšem pamatujte, že můžete narazit i na vypjaté situace, kdy si uvědomíte, že máte omezený časový limit a jste uzavřeni v místnosti, ve které musíte spolupracovat. Právě tato skutečnost ve vás však vyvolá adrenalin a pocity, kdy si uvědomíte, že nesmíte nečinně sedět, ale konat a především myslet nejlépe, jak umíte.
Zkuste prožít den i jinak, než jen lenošením a vyrazte ven za hrou, která si právem zaslouží titul jedné z nejvíce oblíbených a dobrodružných. Uvidíte, že budete mít na co vzpomínat.