Dětské hraní nezná mezí

Děti milujeme nejvíce z celého našeho srdce a možná to může být způsobeno i tím, že jsou tak krásně naivní, že jsou tak báječně spokojené, když se na ně jenom usmějete, že se smějí a radují z každé maličkosti a že všechny starosti hází za hlavu. Ano, dokážou se pořádně rozparádit a umí se hodně vztekat, ale jakmile to všechno přejde, jsou zas něžně přitažlivé. Každá malá slečna potřebuje kamarádku, tou bývá vždy panenka. Již od nepaměti se starají holčičky o své panenky. Často se také stává, že je považují za svá miminka. Proto potřebují, aby měly kde spát.panenka.jpg

Je to růžové a je na tom peřina

Ideálním případem je malá postýlka s peřinkami. Tam může vaše dítko kdykoliv během dne, ale i na noc odložit svou kamarádku.

  1. Další plusové body

Dřevěná postýlka pro panenky chytraliska.cz je báječný doplněk dětského pokojíčku. Je krásně vyřezávaná a má originální design. Zapadne do každého holčičího brlohu. Krásně malovaná samými světlými kytičkami. Nesmí chybět ani růžová barva, ta přece značí ženskost a to, že jsme slečnami, i když třeba ještě malými.

  1. A co děti? Mají si kde hrát?

Do každého dětského pokojíčku patří samozřejmě hračky. Děti by jich však neměly mít přehršel. Lepší jsou jedinečné a výjimečné kousky, jako je právě tento kousek. Pořídit malé slečně můžete i další jedinečné hračky, které jiné kamarádky ze školky či školy rozhodně nemají. Děti vždy potřebují nějaký prostor, aby si měly kde hrát. Stejně tak, jako se to zpívá ve známé písničce.postýlka pro panenku.jpg

  1. Panenka nebo plyšák – velké dilema

Některé malé slečny nepotřebují ani kamarádky, ani nechtějí panenky, ale milují plyšáky. S nimi by vydržely objímat se celé hodiny a dny. Patří mezi takové slečny i vaše dítko? V tom případě bude mít plyšáček kde spinkat. Do dřevěné postýlky může vaše holčička uložit i oblíbeného plyšáka. Ať už se jedná o jakékoliv zvířátko, rovnou medvídka či jiné oblíbené zvířectvo, rozhodně se dovnitř vejde a bude mít kde spát. Díky tomu se bude jistě i vašemu dítku lépe usínat.