Úklid před velkou akcí nebo po ní

Máte doma velké prostory a potřebujete je rychle uklidit? Blíží se den, kdy se u vás má konat velká akce s velkým počtem lidí, a vy jste v práci a nemáte na to čas. Jak to udělat, abyste měli doma uklizeno a přitom stihli vše v práci. Rozkrájet se nemůžete, a proto vám rádi pomůžeme. Objednejte si naše specialistky, které vám s úklidem rádi uklidí. Bydlíte v Praze nebo blízkém okolí obraťte se na nás. Jsme Pure House s.r.o. a specializujeme se na úklidy. Od těch menších domácností, po ty větší nebo vyklízení starých domů.mytí oken

Náš tým je pravidelně proškolován a vždy se dá na činnostech, která by vám vyhovovala domluvit. Pracujeme i s prostředky, které nezatěžují životní prostředí. Záleží nám na ekologii a přírodě kolem nás. Náš tým se pečlivě seznámí s úklidovým prostorem a přáním zákazníka. Jsou prováděny kontroly, abychom zajistili skvělé výsledky. Nabízíme tyto služby.

  • Jednorázový úklid. Rychlý úklid před nějakou velkou společenskou akcí, nebo před kolaudací domu či prodejem nemovitostí.
  • Zajišťujeme mytí oken, výloh a panelů. Rádi vám vyčistíme koberce a podlahy. Zajistíme i čalounické práce.
  • Na požádání rádi vyžehlíme ložní prádlo, košile, kalhoty, trička a dalších věcí.
  • V podzimní sezóně zajistíme shrabání listí nebo naopak v zimě odklízení sněhu.
  • Nabízíme vyklízení nemovitostí, celkový úklid a čištění fasád.
  • Velké úklidy. Jedná se o úklidy po společenských akcích, festivalech, plesech a podobně.

kompletní úklid
Proto jestli vás tíží úklid, tak neváhejte a kontaktujte nás. Můžete se na nás obrátit, buď telefonicky, nebo e-mailem. Kontakty Pure House najdete na našich stránkách. Nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře. Zde vyplníte základní údaje, jako jsou jméno a příjmení, e-mail, telefon, abychom se s vámi mohli spojit. Dále místo, kam se máme dostavit velikost uklizené plochy a další požadavky. Nebojte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme naše služby.