Ruce – naše vizitka


Rádi o sebe dbáte a není vám lhostejné, jak vypadáte? Mnohdy se při úpravě zevnějšku soustředíme hlavně na obličej, ale ostatní části těla, jako například ruce jsou častokrát opomíjeny. Nezapomínejte při péči o váš zevnějšek také na péči o ruce, které si je rozhodně zaslouží. Vzhled našich rukou je důležitý v každodenním životě, při kontaktu s lidmi i mimo ně. Ne nadarmo se říká, že ruce jsou naší vizitkou, jsou totiž většinou tím prvním, čeho si na člověku všimneme.
psaní na kolenou.jpg

A suchá pokožka rukou nebo okousané nehty opravdu nepůsobí dobře a mnohdy takovýto vzhled rukou odradí od jakéhokoliv dalšího kontaktu s danou osobou. Ač vám to třeba nepřijde důležité, starat se pravidelně o ruce má určitě svůj smysl. Naučte se proto správně pečovat o vaše ruce. I ruce si zaslouží vaši péči, a to především proto, aby dobře vypadaly a aby byly vláčné, jemné, hydratované a upravené. Základem kromě správné a pravidelné hygieny je také pravidelné promazávání kůže, která jinak ztrácí na pružnosti a elasticitě.
ruce na sobě.jpg

Nepodceňujte proto hydrataci pokožky na vašich rukou a ta se vám pak odmění mladistvým a svěžím vzhledem.


A jaký krém na ruce zvolit? Záleží hned na několika faktorech. Jinou péči vyžaduje pokožka mladá, bezproblémová, jinou zase pokožka s náchylností k ekzémům a vyrážkám nebo stárnoucí pokožka. Najděte si proto vhodný krém na ruce konkrétně pro váš typ pleti nebo pro váš problém s pokožkou a již za pár dní můžete spatřit příjemné změny na vzhledu vašich rukou.

ruce u sebe.jpg
Protože ruce jsou vaší vizitkou a jsou neustále vidět,je důležité jim věnovat dostatečnou pozornost, a to nejen pravidelným používáním vhodně zvolených krémů na ruce, ale také pravidelnou manikúrou. Celkový vzhled rukou tak dámy mohou doladit vhodně zvoleným lakem na nehty a dostatečně, ne však příliš dlouhé nehty, jsou samozřejmostí.