Kvalitní pomocníci pro údržbu Vašeho bazénu

Jistě dobře víte, že s pořízením bazénu je nutné si pořídit i další pomocníky, kteří Vám usnadní péči o celé bazénové zařízení a s údržbou bazénové vody, aby byla stále průzračně čistá. Samozřejmostí jsou přípravky pro chloraci bazénové vody, ať už tabletové přípravky nebo tekuté, ať už nové přípravky na bázi kyslíku nebo lety prověřené chlorové přípravky. Dále přípravky pro srovnání hodnot PH vody, přípravky proti řasám a samozřejmě testery, které Vám pomohou s pravidelnou kontrolou bazénové vody a její kvality.

léto s bazénem

Ovšem nejen bazénová chemie je důležitým pomocníkem při péči o Váš bazén a při údržbě bazénové vody. Je také potřeba velká spousta nejrůznějších pomocníků z řad příslušenství k bazénu, jako jsou například síťky, které Vám pomohou odstranit z vody mechanické nečistoty, které se do bazénové vody dostanou na tělech plavců nebo z okolí díky vlivům počasí. K tomuto účelu Vám také hodně poslouží bazénový vysavač. K odstranění případných řas v bazénu Vám jistě poslouží kvalitní kartáče, ale všichni tito pomocníci potřebují ještě jednu další věc, pokud se chcete dostat do každého koutu Vašeho bazénového zařízení a tou je teleskopická tyč.

mokré dítě

Ano, přesně tak, díky teleskopické tyči se dostanete do všech koutů Vašeho bazénu a nemusíte se pracně natahovat. Lze ji upevnit na všechny pomocníky, jako jsou kartáče, vysavače, síťky a další bazénové příslušenství. V naší široké nabídce najdete vysoce kvalitní teleskopické tyče v několika různých velikostech. Můžete si vybrat teleskopickou tyč o jedné velikosti, tedy délce, nebo model, který je nastavitelný hned na několik délek. Stačí jen nahlédnout do naší nabídky a jistě i Vy si vyberete.

Jak již bylo zmíněno, v naší široké nabídce najdete všechny na trhu dostupné vysoce kvalitní přípravky bazénové chemie ať už chlorové nebo kyslíkové a dále všechno potřebné bazénové příslušenství, které Vám pomůže udržet bazénovou vodu vždy dokonale čistě průzračnou.