Nízké příjmy už vaši půjčku nezastaví

Trápí vás nízké příjmy? Důvodů, proč vám v bance mohou odmítnout poskytnout půjčku kvůli nízké bonitě, může být mnoho. Nemusí to být pouze nízké příjmy, ale třeba také finanční zátěž z minulosti, nejisté příjmy z podnikání anebo třeba velká rodina – pokud budete mít pět dětí a k tomu ženu na mateřské dovolené, finanční situaci vaší rodiny nikdo nebude hodnotit příznivě, byť by tomu tak bylo.
Jisté však je, že ať už požádáte o půjčku kdekoli, tak poskytovatel vaši bonitu vždy zhodnotí, vlastně ji musí zhodnotit – je to jeho zákonem daná povinnost.mexické bankovky
Nicméně pravda je, že k povinnostem lze přistupovat různě. A i když k nim budete přistupovat zodpovědně, tak velmi záleží na tom, v jak velké míře se svým klientům budete věnovat, zda se jim skutečně budete snažit pomoci, a jak budete jejich bonitu posuzovat.
Je velký rozdíl, zda vaši bonitu bude hodnotit člověk, který bude postupovat jako stroj podle tabulek a teoretických výpočtů, anebo zda se vám úředník bude individuálně věnovat a bude se snažit najít cestu, jak vyhovět vašim požadavkům.
Mnoho žadatelů o půjčku tak nízkou reálnou bonitu nemá – ovšem když o půjčku požádají v bance, spadnou do nějaké škatulky a jejich příjem se automaticky procentuálně sníží, a výdaje naopak zvýší.
Pokud se podobnému problematickému hodnocení chcete vyhnout, měli byste se zároveň vyhnout i klasickým bankám. Tam podanou ruku nečekejte. Posouzení vašich finančních možností a navržení hypotéky na míru vám naopak nabízí nebankovní společnosti – třeba hypotéka bez doložení příjmu od Hypotékybezregistru.cz je pro všechny lidi, kteří mají problémy s bonitou, jako dělaná.80 euro a peněženka
Právě díky ní se vám splní váš velký sen o půjčce na bydlení, na dovolenou anebo třeba na nový bazén. A taky zjistíte, jak to s vaší finanční situací skutečně je, a jak velkou půjčku si můžete dovolit.