Noc v Praze za pár korun?

Potřebuje https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/dvakr%25C3%25A1t-za-rok te strávit noc v Praze? Jednu anebo hned několik? Ať už do našeho hlavního města míříte za libovolným cílem, pak vás jistě děsí, kolik byste měli zaplatit za přespání. A to zdaleka nemluvíme pouze o noclehu v centru města, protože i v jiných částech se ceny za nocleh šplhají i přes několik tisíc korun, a i za obyčejný pokoj v centru zaplatíte minimálně tisíc korun za noc. To, co by v jiném českém městě prošlo jen stěží, je zde neuvěřitelným standardem.zimní Praha, labutě.jpg

Možnosti existují, stačí se rozhlédnout

Naštěstí, když se dobře rozhlédnete po tom, jaké možnosti se vám nabízí, tak zjistíte, že nemusíte bydlet v sousední obci a do Prahy pouze pravidelně dojíždět, stále je zde jedna velice příznivá možnost, která vás jistě ohromí. Pokud nutně netoužíte po hotelu, ale spokojíte se i s praktickou ubytovnou Praha Nexus, tak zde můžete přespat za neuvěřitelně nízkou cenu několika stovek korun za noc. A to je v tomto městě naprosto revoluční nabídka!

Vyberte si to pravé, co vám maximálně vyhovuje

Takže neváhejte a rezervujte si své místo raději ihned, než vás předběhnou jiní. Můžete volit mezi soukromým pokojem a apartmánem, a také mezi sdíleným a vlastním sociálním zařízením. Můžete si zde dokonce i uvařit, a takže tímto způsobem ušetříte hned dvakrát – za nocleh, i za jídlo.pražská architektura, ulice.jpg
A všichni moc dobře víme, že v Praze je díky husté dopravní síti a velkému výběru mnoha druhů veřejných dopravních prostředků velice snadné dostat se z libovolného místa na druhé. Například metrem můžete být kdekoli jinde již za pár minut. Takže ani nocležiště na kraji města vám v žádném případě vadit nemusí.
Tato ubytovna vám tedy jistě přijde vhod, ať už do našeho hlavního města míříte za prací anebo na dovolenou, ať už zde potřebujete ubytovat své sezónní zaměstnance anebo celou početnou rodinu. Tak výhodné ceny nikde jinde nenajdete!