V nové posteli z masivu je radost usnout

Vaše postel už pomalu dosluhuje a přemýšlíte o koupi nové postele, kde budete spát jako nemluvně? Máme pro vás tip na postel z masivu která je vyrobena s láskou k přírodě. Zakoupením postele z pravého dřeva, resp. z masivu i vy dáváte na srozuměnou, že vám záleží na ekologii a naší planetě. Do vaší ložnice nechcete vpouštět umělé materiály, jako jsou sice moderní laminátové nábytky, ale říkáte si – dřevo je dřevo. Nelze s vámi než souhlasit.

budík u postele

Kvalitní postel, která je vyrobena z borovicového masivního dřeva je stabilní a bude centrálním bodem ve vaší ložnici. Můžete si vybrat postel bez opěrek, nebo s dřevěnými opěrkami u hlavy anebo postel může mít i oboustranné dřevěné opěrky. To ocení zvláště nocležníci, kteří mají rádi peřinu vždy okolo u sebe. Postel má standardní rozměry 100 cm x 200 cm a je barvy šedé. Skýtá dosti pohodlí a co ocení zvláště milovníci přírodních materiálů – je opatřena a nalakována zdravotně nezávadným lakem. Postel se svým vzhledem hodí jako nábytek do ložnice nejen do bytu, ale i do chaty, a to právě pro své vynikající zpracování. Ve vaší chalupě se bude tvářit, jako by tam byla odjakživa. Ale neudělá ostudu ani v nově zařizované moderní ložnici. Stačí ložnici jen doplnit vhodně zvolenými doplňky. Na chatu zvolíte prádelníky z masivu, třeba tam vyskládáte složené ručníky provoněné levandulí, peřiny povlečete do kanafasu, možná postel postavíte na dřevěnou podlahu. A naopak do bytu k vaší nové posteli můžete pořídit vhodné nové osvětlení a designové nové povlečení.
usmívající se žena ležící na posteli

Právě pro kvalitní zpracování, kdy se výrobce specializuje jen na výrobu borovicového nábytku, je postel vhodná i do rodinných penzionů a hotelů. A to proto, že postel je snadno přestavitelná. Můžete ji rozebrat a znovu smontovat, aniž by to mělo vliv na další stabilitu postele či snad na její pevnost.