Hvězdný Elton John končí s koncerty!

Na konci ledna 2018 oznámil zpěvák Elton John pro někoho možná šokující pro někoho spíš možná smutnou zprávu, že se chystá skončit s koncertováním. Stane se tak téměř po padesáti letech koncertování. Rozloučení bude opravdu grandiózní, neboť jeho závěrečné turné bude trvat několik měsíců, během kterých se představí v řadě zemí.
natáčení koncertu
Mezi něž se k radosti českého fanouška řadí i Česká republika. V Praze tak sir Elton John naposledy usedne ke koncertnímu křídlu 7. května 2019 v pražské O2 aréně. Vstupenky jsou již v prodeji a mizí rychlostí blesku, takže pokud si nechcete toto vystoupení nechat ujít, začněte se sháněním vstupenek ihned.
židlička před pianem

Poslední turné bude trvat téměř tři roky!

 
Britský hudebník má v plánu během tříletého turné koncertovat na všech kontinentech a svým fanouškům slibuje neuvěřitelně velkolepou show, během které zazní jeho největší hity, jako jsou Rocket Man, Daniel, Can You Feel The Love Tonight nebo Crocodile Rock. Po zveřejnění této informace se ihned vyrojily spekulace ohledně zpěvákova zdravotního stavu. On sám však zdůraznil, že za jeho rozhodnutím stojí změna priorit. Tou hlavní je pro něj rodina, tedy partner David Furnish a děti, které společně vychovávají.
live koncert
Jeho píseň Candle In The Wind, kterou složil jako vzpomínku na tragicky zesnulou princeznu Dianu, se stala vůbec nejprodávanějším singlem všech dob. Je víceméně jasné, že zazní i na posledním pražském koncertu. Naposledy se českému divákovi sir Elton John představil na sklonku roku 2016. Jeho více jak dvouhodinový koncert svou energií diváky strhnul. Volnější i rockovější hity a nezaměnitelný hlas zpěváka sedícího po celou dobu za velkým koncertním křídlem to jsou hlavní atributy skvělého nezapomenutelného zážitku. Prověřené pecky hraje společně s Eltonem skvěle sehraná kapela. Za bicími sedí Nigel Olsson, který mistra doprovází již od sedmdesátých let minulého století.