Dejte na moderní vzhled vzdušného schodiště

Přestavba není nikdy snadná, a to jak finančně, tak i psychicky. Potíže nechce řešit nikdo z nás a někdy je lepší se místo vymýšlení kompromisů rozhodnout staré schody jednoduše zbourat a postavit nové. Možná to bude trochu náročnější, ale získáte tím nejen moderní a bezpečný prvek, ale také mnohem více prostoru, který jste dosud nemohli nijak využít.
člověk na schodech.jpg

Design se dostává do popředí

V minulosti bylo běžné, že přístupové cesty byly čistě praktickou záležitostí a nikoho příliš nezajímalo, jak vypadají. Tomu je ovšem konec, protože v posledních deseti letech se z nich stala nedílná součást komplexního vzhledu celého interiéru. Vypadají krásně, jedinečně a pokud si dobře zvolíte, tak i lehce a vzdušně. Co vám k tomu pomůže?

Žádná konstrukce = úspěch

Právě podpůrná konstrukce byla v minulosti velkým problémem, protože zabírala příliš místa. S tím je dnes konec. Z tohoto důvodu jsou tak oblíbená samonosná schodiště, která najdete i v nabídce K.M.K. Design. Vybírat si můžete z dřevěných, kovových i kombinovaných variant a vše si přizpůsobit podle vlastních potřeb a přání. A právě v individualitě je krása.

Výběr nepodceňujte

Většinu součástí interiéru jako jsou koberce, nábytek či osvětlení lze kdykoli snadno vyměnit. Během výběru schodiště ale musíte myslet na to, že se jedná o stavební prvek, který budete využívat po mnoho let. Koupě by proto měla být skutečně promyšlená, a to s ohledem na druh a kvalitu materiálu, ale také na jeho vzhled. Ten musí podtrhovat celý prostor.
sklenice na schodech.jpg

Stavební normy nesmí porušit nikdo

Veškeré produkty, které zakoupíte jako hotový produkt, ale také všechny navrhnuté projektantem musí splňovat stanovené normy. Jedním příkladem jsou mezery mezi nášlapy. V případě, že máte doma děti, kdy totiž nesmí být větší než 80 milimetrů. Jinak by jimi mohly propadnout a zranit se. Takových pravidel je pochopitelně celá řada a neměli byste je opomíjet.