Smart kamera pro domácí mazlíčky

Často se stává, že lidé při pořizování domácích mazlíčků nemyslí na to, kolik času jim budou moci věnovat. Týká se to hlavně koček a psů, kteří tráví celé dny sami doma. Je-li to také váš případ, určitě už dobře víte, co takový pejsek dovede, když se sám doma nudí. Ne každý je majitelem zahrady a mít takového pejska či kočičku pořád v bytě není rozhodně jednoduché. Váš mazlíček se během celého dne sám nudí. Sami většinou nevystačí, jelikož většina plemen vyžaduje společnost, pohyb a vyžití. Pokud je dostatečně neunavíte, budou se nudit.

Celodenní čekání si tak zkracují kousáním nábytku, bot a celkovým demolováním bytu. Existují klece, které mohou omezit jejich pohyb avšak představa majitelů, že by zde měl jejich mazlíček strávit celý den je krutá. Dalším problémem u psů může být neustálé hlasité štěkání. To se zcela určitě nebude líbit sousedům okolních bytů. Ptáte se tedy jak docílit toho, aby byl váš mazlíček pod dohledem a nenudil se?

Rozvoj moderní technologie už počítá i s našimi domácími mazlíčky. Nyní je můžeme mít pod kontrolou odkudkoliv. Nevěříte tomu? Pořiďte si chytrou kameru PetCube, kterou spárujete se svým smartphonem s operačním systémem iOS nebo Android. Pak stačí kameru umístit na místo, odkud na svého miláčka uvidíte. Pomocí monitorovacího systému kamery lze zvířátko sledovat. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru na něho však můžete také mluvit. Pokud bude třeba, můžete ho i okřiknout. Další výhodou je, laserový paprsek, kterým zabavíte vašeho miláčka. Přístup k vaší kameře můžete sdílet s přáteli, rodinou nebo kýmkoliv na sociální síti Petcube.

Chcete mít svého mazlíčka stále na očích a to i ze zaměstnání? Pořiďte si chytrou kameru PetCube, která vám to umožní a dokonce ho i zabaví. Pořídit ji zatím můžete za 7 990 Kč, což se místo neustálých oprav vašeho bytu určitě vyplatí.