Klíčky pro vaše zdraví

Zdravý životní styl je v dnešní době velice propagovaným a žádaným. Patří k němu kvalitní spánek, dostatek pohybu, dodržování pitného režimu v oblasti nealkoholických nápojů, nedodržování pitného režimu v oblasti alkoholických nápojů a mnoho dalších záležitostí, které pozitivně působí na náš organismus. Jedním z nejdůležitějších faktorů, které rozhodují o tom, jak kvalitní život budeme žít, je rozhodně strava. Dnes se mnoho píše i hovoří o takzvaných bio potravinách. Prý je nejlepší, pokud si je můžeme vypěstovat sami.
zelená čočka
§ Také si myslíte, že ne každý má tuto možnost?
§ Tak to jste na omylu.
§ Nemusíte denně běhat od jara do podzimu na okraj města do zahrádkářské kolonie okopávat bio brambory, které rostou u rušné čtyřproudové silnice.
Zkuste pojmout zdravé pěstování trochu jinak.A rozhodně pohodlněji. Tím, že si pořídíte speciální nádoby na pěstování a klíčení https://www.nakliceno.cz/cocka/, budete mít neustálý přísun potřebných vitamínů a ostatních důležitých živin. Velice oblíbené je pěstování klíčků čočky.
§ Ta totiž obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, které jsou pro správné fungování našeho organismu nezbytné.
§ Je také zásobárnou antioxidantů, bílkovin a vlákniny.
klíčící čočka

Zdravé i chutné

Pokud se rozhodnete pro pěstování zmíněných klíčků čočky, pak vám bude vděčný váš nervový systém i vaše pleť. Celý organismus pak uvítá odkyselení a detoxikaci. Výsledky svého snažení jistě poznáte brzy.
§ Budete plni vitality, nadbytečné kilogramy půjdou dolů a celkově se budete cítit svěží.
§ Jediné, co možná nepoznáte okamžitě, je blahodárný vliv na rozvoj a stavbu kostí.
– Ten se totiž více projeví až na „stará kolena“.
Čočka je vhodná pro konzumaci jak v čerstvém stavu, tak i pro přípravu různých polévek, rizot, pomazánek a mnoha dalších jídel. Hodí se zkrátka jak pro studenou, tak i teplou kuchyni.