Co je to liposukce?

Ano, jak již bylo řečeno, nikdo není dokonalý. Každý má nějaké své mouchy. Ať už se jedná o větší zadek, silnější stehna nebo povislé bříško. Máme na výběr dvě možnosti. Buď se s tímto ,,handicapam“ naučíme žít (slovo handicap je v uvozovkách, protože jsou na tom lidé samozřejmě mnohem hůř), nebo s tím budeme něco dělat.

břicho

Máte pocit, že se opravdu snažíte? Změnili jste životní styl, začali jste se více hýbat, jíte zdravější jídla, takže jste opravdu vynechali sladkosti, tučná jídla, jako jsou smažené řízky, hranolky či hamburgery… Dokonce pijete jen čistou vodu, protože limonády jsou rovněž velkou zátěží pro naše tělo. Přesto ale pořád nejste spokojení. Ačkoliv se opravdu hýbete, nejste schopni změnit velikost svého pozadí, nebo se vám těžko hubne právě bříško. Mnoho žen trpí s bříškem po porodu. Ne a ne se ho zbavit.

Pokud si už opravdu nevíte rady a opravdu chcete vypadat dobře, můžete zkusit liposukci.

Co to liposukce vlastně je?

Liposukce = odsávání tuku
Jedná se o oblast spadající do kosmetické chirurgie. Pomocí liposukce je odsáván tuk především z problémových partií. Množství odstraněného tuku závisí na postavě pacienta a samozřejmě na postoji lékaře. Obvykle se však pohybuje okolo 5 kg tuku. Tato procedura se provádí buď za celkové anestezie, nebo také lokální anestezie. Vše záleží na okolnostech a na místě, které se bude odsávat.

Pozor!!! Pomocí liposukce se nezbavíte obezity!
Někteří lidé si myslí, že liposukce vyřeší jejich problémy s nadváhou. Není tomu tak! Proto byste v první řadě měli změnit životní styl, jak již bylo zmíněno výše. Měli byste vyzkoušet všechny možnosti, jak žít opravdu zdravě. Nedržte další a další dietu. Diety jsou k ničemu, protože díky nim natrvalo stejně nikdy nezhubnete. Zaměřte se na opravdu zdravý životní styl, který budete dodržovat už do konce svého života.

pozadí

Až tehdy, pokud zhubnete a budete se chtít pouze více zkrášlit k dokonalosti, můžete si pomoci právě liposukcí, která vám pomůže upravit kontury vaší postavy.
A věřte tomu, že na tom vůbec není nic špatného. Pokud se opravdu změníte a budete se snažit, můžete tohle brát pouze jako malinkou třešinku na dortu, která vám pomůže k naprosté spokojenosti.