Youtubeři

V České republice jsou neúspěšnější tito Youtubeři:
1)Jirka Král
Jirka Král má už více než 800 tisíc odběratelů, a ti mu každým dnem přibývají. Jeho tvorba se zaměřuje zejména na tzv. Let´s play, tedy hraní her, které on sám komentuje a natáčení vlogů. Jirka je však velmi aktivní i mimo Youtube, v obchodním domě Kotva založil Zetko, což je kavárna s hernou zároveň. Řada jeho obdivovatelů si sem chodí zahrát nejnovější hry a, když se jim poštěstí, můžou si zahrát i s ním samotným. Kromě toho také vytvořil vlastní hru a časopis Forbes ho zařadil na první místo v žebříčku nejvlivnějších Čechů na sociálních sítí.
youtube na laptopu
2)Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol neboli Nikola Čechová je další velmi úspěšnou Youtuberkou. Její počet odběratelů se blíží 400 tisícům. Její kanál je zaměřen lifestylově a najdeme zde tak od každého něco. Točí jednak vlogy, líčící či účesová videa nebo jen „povídací“ videa o svém životě. Kromě Youtube také moderuje spolu s Milanem Peroutkou pořad na hudební stanici Óčko, kde vyzpovídává další Youtubery.
film a Youtube
3)Ment
MenT je youtuber, který má v České republice nejvíce odběratelů, jejich počet nedávno překročil 900 tisíc a blíží se tak k milionu odběratelů, za který získá golden button. Jeho vlastní jméno je Jan Macák a s tvorbou videí začal už ve 12 letech. Zaměřuje se zejména na herní videa a hraje zde hry jako například Minecraft, dále také natáčí různá vtipná videa, v jednom videu dokonce jedl škorpiona.

4)Teri Blitzen
Teri Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová je jednou z nejmladších takto úspěšných Youtuberek. Její počet odběratelů lehce překročil hranici 400 tisíc. Své videa zaměřuje zejména na módu a vlogy ze svých cest, najdeme na jejím kanále ale i další videa s různou tématikou. Má také vlastní značku parfému Teri Blitzen a v loňském navrhla i řadu školních pomůcek.
profesionální kamera Sony
5)Pedro
Pedro je zase jedním z nejstarších na Youtube scéně. Jeho kanál se nazývá PedrosGame a má přes 600 tisíc odběratelů. Jak už název napovídá hlavním tématem jeho kanálu je hraní her. Hraje tak hry jako Mafia II, GTA, The Sims a další. Spolupracuje hodně s dalšími Youtubery, například z výše zmíněnými Jirkou Králem a Mentem, ale také s Housem či Gejmrem.

4/5 - (8 votes)