Pohodlím a kvalitou ke skvělým výsledkům

https://www.turnov.cz/cs/sport-a-volny-cas/

Sport nám přináší mnohá potěšení. Kromě zlepšení fyzické kondice, je to také radost ze samotného zážitku z překonávání sama sebe, nebo kolektivní sdílení dosažených úspěchů. Ať už se tato otázka dotýká amatérských nebo profesionálních vyznavačů sportů, vždy má jedno společné. Je to kvalitní obuv a oděv, jenž nám pomáhají v dokonalém pohybu i termoregulaci. Právě takovými vlastnostmi disponují kalhoty craft, jejichž různé druhy pro různé druhy sportů nabízíme v kategoriích ženy, muži a děti. Vybírejte kvalitní kalhoty pro běh, fitness, běžky a volný čas.
Běžec v zimní krajině
Právě pro běžce jsme připravili model s použitím kompresního materiálu Lycra Sport Energy, který je vysoce elastický, ale zároveň je pevnou oporou svalům. Ženy jistě ocení lehké designově pojaté elastické kalhoty na fitness v různých délkách a s plochými švy, jimiž se ostatně vyznačuje většina námi nabízených modelů. K halovým sportům se hodí i řada pánských šortek s volnými nohavicemi. Pro volný čas doporučujeme tepláky volného střihu s možností stažení v pase, s manžetami na nohavicích vyrobené za použití organické bavlny a polyesteru. Nezapomněli jsme ani na děti, které se mohou těšit na barevné hřejivé overaly s kapucemi lemovanými kožešinou, nebo outdoorové dvouvrstvé kalhoty s lepenými švy a membránou, odolné proti vodě a větru. Vychytávkou těchto kalhot jsou praktické prodlužovací nohavice, možnost jednoduchého stažení pásků v pase. Nechybí ani předtvarovaná kolena, štítek na jmenovku na vnitřní straně a řadou reflexních prvků.
Hráč fotbalu při tréninku

Vybírejte pro celou rodinu z pestré, do detailu promyšlené a zajímavě navržené kolekce kalhot, na jejichž zrodu se podílela svými zkušenostmi a testy celá řada vědců a profesionálních sportovců. Vybírejte kvalitní oblečení, které splňuje veškeré požadavky na komfort při všech vašich aktivitách.