Odpočinek i zábavné výlety během adventních víkendů

Zimní měsíce jsou jako stvořené k tomu, abychom se na pár dnů oddali péči četných tuzemských hotelů, disponujících řadou specializovaných wellness center se skvělými službami, nejenom v této oblasti, ale i po stránce gastronomie a ubytování. Nabídka je opravdu velká a jen stěží se dá vybrat. Pokud si ale chcete o svém volném víkendu užít více než pouhé povalování ve vířivce, dopřejte si perfektní program, který ve svém balíčku nabízí ubytování Mikulov, v rámci adventních víkendů.
Žena v bílém kožichu stojící ve vánočně vyzdobené ulici
A na co se můžete těšit?
V rámci tohoto pobytového balíčku jsme pro vás připravili ve dnech 6.12.-8.12.2019 a 13.12.-15.12.2019
ubytování pro dvě osoby na dvě noci v pohodlných pokojích s bohatou snídaní podávanou formou bufetu. Během těchto dvou dnů máte možnost navštívit po dobu dvou hodin naše skvěle vybavené Wellness centrum a zaplavat si například v bazénu. Sobotní den vás dostane do pravé vánoční atmosféry, kterou umí neopakovatelným způsobem nabídnout Vánočně vyzdobená Vídeň se svými vyhlášenými trhy na známých náměstích. Právě sem a zpět vás dopraví pohodlný autobus, do kterého od nás dostanete malé občerstvení na zhruba hodinu trvající cestu. Neděle se již ponese ve znamení poznávání místních zajímavostí ve společnosti průvodce, který se vám bude věnovat během procházky po historickém jádru Mikulova. Určitě také dojde na oblíbené svařené víno i malé překvapení v podobě praktického dárku, který jsme si pro vás dovolili připravit jako poděkování za Váš zájem o naše služby.
Interiér finské sauny

Kalendář všech plánovaných akcí v našem hotelu naleznete včetně cen na našich internetových stránkách.
Nadělte si krásný předvánoční dárek v podobě pobytu v klidném a překrásném koutu jižní Moravy.
Přijeďte načerpat nové síly a zážitky do vinařského města Mikulov, které vás překvapí svojí nádhernou polohou, historií i jeho srdečnými obyvateli.