Adrenalin, napětí i legrace

Lasergame je druh zábavy. Ano, musíme přiznat, že se u něj střílí, ale z naprosto nevinných zbraní. Tedy jsou skutečné, dostatečně velké, ale nemají žádné kuličkové ani střelné náboje, vydávají pouze laserový paprsek, který je bezbolestný. Proto, když vás soupeř trefí, tak nebudete mít ani modřinu ani žádný šrám na těle. Naprosto bezbolestná hra, ale zábavná, plná akce a napětí.skupina(1)

  • Dva týmy proti sobě

Proti sobě budou stát dva týmy. Máte dostatek členů? Může se jednat o libovolný počet. Utvoříte dva týmy a proti vám bude hrát soupeř. Buďto může ete utvořit dva týmy z přátel, rodiny, kolegů z práce, kamarádků, spolužáků, nebo můžete utvořit jeden tým a nechat proti sobě hrát úplně cizí soupeře.
Lasergame Laser fun Praha je nejlepší zábava na světě. Prostředí dvou základních arén každého vtáhne do děje.

  • Nastavení her

Na výběr je ze dvou základních arén: Aztécké ruiny a Tajemný labyrint. Další možností je různé nastavení her až 11 typů mohou hráči vyzkoušet.

Odbourejte každodenní povinnosti a stres

Přijďte si zastřílet a odreagovat se! Tímto způsobem, střílením do soupeře se dá skvěle odreagovat a odbourat všechen stres z těla. Ne nadarmo se říká, že je někdy potřeba do toho pořádně praštit a vybít si zlost, že si stačí nahlas zakřičet, aby se to z nás všechno dostalo. Tady máte možnost se naprosto odreagovat a střílet po soupeřích. Můžete mít i strategii, vymyslet plán, ve fantazii se meze nekladou. Záleží jenom na vaší skupině!DSC8113

  • Zábava plná akce, napětí a adrenalinu. Dobře se pobavíte a užijete si netradiční zážitek.
  • Možnost střelby, každý si může přijít vyzkoušet, jestli se vůbec do někoho trefí.
  • Přijít mohou i zkušení hráči a profesionálové, i pro ty je zde připraven program s těžší obtížností.
  • Muži ale i ženy se mohou přijít pobavit a zastřílet si.

Konečně trochu pohybu, setkání s přáteli nebo poznání nových přátel, společně strávený čas s rodinou či kamarády, nové prožitky s kolegy z práce, a to v reálném světě plném akce, běhání, skrývání se a střílení.