Co pomůže při problémech s erekcí

0cm m 0cm 10pt“>Problémy v sexuální oblasti se mohou objevit u mužů během života. Některé problémy muže trápí na začátku intimního života a jiné či obdobné problémy zas muže trápí s přibývajícími roky. Jde hlavně o problémy s erekcí. Za problémy s erekcí mohou psychické stavy či zdravotní komplikace, užívání léků či nějaké vážné onemocnění. Samozřejmě může být příčin více a mohou být vzájemně propojeny. Proto je dobré zjistit, kde je příčina problémů právě u vás, pokud máte také problémy s erekci.

Na začátku vztahu to může být strach, kdy se muž bojí, zda bude dobrý, zda zvládne ženu uspokojit, co si o něm žena asi pomyslí, aby nebyl moc rychle a podobné myšlenky. Strach, stres, diskomfort, únava, vztahové problémy, nesoulad, časový přes a podobné věci mají velmi nepříznivý vliv na kvalitu erekce.

intimní život

Samozřejmě, že i užívání některých léků může mít za následek poklesu libida a problémy s erekcí. Také nemoci, jako je hypertenze, cukrovka či obezita se negativně podepisují na pohlavním styku. Také jiné vážně onemocnění, operace a úrazy v malé pánvi mohou mít negativní důsledky na poruchy erekce.

Když muži mají dlouhodobé problémy, tak většinou přemýšlí, jak tento problém vyřešit. Mnohdy volí právě dostupnou viagru, která je velmi známá. Ale jako každý lék, tak i ona může mít vedlejší účinky a jde o velkou zátěž pro tělo. Proto je dobré nejdříve zkusit jiné náhrady viagry a to klidně i ty přírodní.

kořen ženšenu

Je tak dobré zkusit přírodní produkty v podobě vrby, ženšenu, macy peruánské či kotvičníku. Ty nemají vedlejší účinky. Jsou čistě přírodní. Většinou jde o takové bylinky, které pomáhají prokrvit celé tělo. Jsou i cenově dostupnější a nemusíte se bát vedlejších účinků. Bylinky budou zároveň příznivě působit celkově na celé tělo a vyřešení problémů s erekcí bude vlastně jen příjemným doplňkem.

Dobré je také myslet na zdravý životní styl, mít dostatek spánku, relaxace, času na sebe a své koníčky. Pracovat se stresem a budovat harmonické vztahy.