Mít mobil jako v bavlnce

Kolikrát vám už upadnul mobil? Jistě se to stalo nepočítaně, i když možná patříte k těm, kteří jsou v tomto ohledu velmi opatrní. O to více to zabolí, pokud jste vlastníky dražších modelů. Proto jistě víte, že pořídit si pouze nový mobil nestačí. V zápětí byste se totiž měli poohlédnout po vhodném obalu, který přístroj dokáže ochránit. Jedním z nich může být i obal na mobil Xiaomi redmi 6, který naleznete zastoupen v našem obchodě v mnoha variacích. Velmi vyhledávanou ochranou posledních let jsou gelové a silikonové obaly, které jsou díky použitému materiálu velmi příjemné do ruky i na pohled. Přitažlivosti tomuto obalu dodávají romantické motivy květin, stromů a zvířat. Velmi vtipně a nápaditě je například řešen model “kočka” který vás dostane svým minimalistickým, ale vtipným pojetím. Námět pro svůj telefon zde jistě najdou i milovníci jednorožců, pand a soviček.

Dva kluci sedící na okraji chodníku držící v rukou mobily

Těm, kteří chtějí mít svůj mobil skutečně v bezpečí nabízíme flipová koženková prošívaná pouzdra, která přístroj ochrání částečně i před prachem a samozřejmě i jeho displej před možnými škrábanci a popraskáním, které může často utržit například v kabelce, nebo v kapse ve společnosti klíčů. Naše flipová pouzdra mobil těsně obemknou a díky pružné vaničce, do které je vmáčknut, perfektně sedí. Pojistkou je také praktické magnetické zapínání a jistě oceníte i moznost vytvořit si z tohoto pouzdra jednoduchý stojánek, který poslouží při delším prohlížení údajů v mobilu. Tato pouzdra opět vynikají nápaditým designem, ale najdou se i klasické, jednobarevné modely pro vyznavače jednoduchého a nenápadného stylu.
Dívka držící v ruce mobil

Aby byl váš telefon skutečně dokonale ochráněný, pořiďte mu také tvrzené sklo na displej. S našimi obaly a pouzdry na vašich mobilech můžete být o poznání klidnější, i když se občas stane menší nehoda. Jenom tak budete mít mobil jako v bavlnce!