Letošní trendy v kabelkách

Módním hitem letošního roku jsou sedlové kabelky. Co vám svým tvarem připomínají? Ty, které hádaly koňské sedlo, měly pravdu. Ano, je to tak, skutečně jsou vyrobeny podle tohoto vzoru. Jsou praktické, snadno je přehodíte přes rameno a vejde se do nich vše potřebné.dívka s černou kabelkou přes ruku
Koulelo se, koulelo…
A něco extra. Kulaté kabelky. Ty tady dlouho nebyly. A ve všech barvách. Jsou většinou menší, ale dáte do nich určitě všechny důležité věci. Budou se líbit především ženám, které touží po tom, aby vynikly. Když je doplníte boho stylem oblečení, budete jedinečná.
Cože – zase?
Nečekali jsme to, ale návrat se koná. Ledvinky-kapsičky, které si připnete kolem pasu a dáte do nich peněženku, doklady, mobil. Takže s sebou do města na procházku, do kina nebo na schůzku netaháte tašku. Pamětnice možná vyloví podobný kousek ze svého eráru a je teď ráda, že jej nedala do charity.
Ať mi tam taky něco vejde
Batohy, nebo chcete-li vaky. Hodí se ke sportovnějšímu oblečení. Jsou kožené nebo koženkové s nezbytným uzlem jako letošním zdobným detailem.
Colors
Trendem jsou velmi výrazné barvy, jako je zelená, žlutá, tyrkysově modrá, fuchsiová, nebo naopak pastelové barvy – světle růžová, v barvě peprmintu, světle modrá jako obláčky.
Přírodní styl
K létu budou patřit slaměné kabely, zdobené proplétanými barevnými pásky či šňůrkami, ale i třpytivými kamínky. Zazáříte také s košíky, které připomínají květinářky z předminulého století. Budou se líbit ženám, které preferují retro styl oblékání.proutěná kabelka přes rameno

V módě nadále zůstávají shopper nebo taky „tote“ tašky, do kterých si můžete dát nákup nebo složky s dokumenty. Mají minimalistický tvar, a tak se budou vhodným doplňkem ke kalhotovému kostýmu.
Pro romantičky jsou tu malé vaky nahoře svázané šňůrkou, svým tvarem připomínají „pompadurky“, které si dříve dvorní dámy brávaly na ples. Dnes ale nejsou vyšívané, ale kožené nebo koženkové.
Nakonec jsme si nechali klasiku – černou koženou kabelku, pro ty, které nerady experimentují a chtějí mít doma nadčasovou klasiku. Hodí se ke všem outfitům.