Jsou dostupné i na našem trhu

Po mnoho let si hledaly cestu k srdcím konzervativních českých zákazníků. Dnes se však stávají velmi oblíbenou alternativou běžných zděných staveb, a to především pro svůj moderní vzhled a příznivou cenu. Každý rok narůstá počet spokojených klientů, kteří zvolili mobilní domy celoroční jako svou adresu k trvalému bydlení. Domky si zamilovali pro jejich moderně pojaté interiéry, které vám poskytnou stejné pohodlí jako běžný zděný dům. Mobilní dům však můžete umístit na kterémkoliv pozemku a vůbec se nemusí jednat o pozemek stavební. V takovém případě můžete zakoupit velmi levně i hezkou louku, nebo plochu, která je v katastru nemovitostí označena jako ostatní.

architektura

Dvoupokojový byt na sídlišti bez balkónu přeci nemůže stačit vašim potřebám, a především potřebám vašich dětí. Děti potřebují co nejvíce času strávit venku na zahradě, a i vy si zamilujete večerní posezení na terase stranou ruchu velkoměsta. Teprve teď bude ten pravý čas pořídit dětem vytouženého pejska, protože bude moci pobývat na zahradě.

A myslíte si, že na moderní bydlení s několika ložnicemi, prostornou kuchyní a pohodlným obývacím pokojem vám nebudou stačit finanční zdroje? Omyl! Mobilní domy představují velmi levnou variantu bydlení a domek pro čtyřčlennou rodinu vás bude stát mnohem méně, než stojí jednopokojový byt ve větších městech.

Energetická náročnost
Vývoj cen energií trápí řadu rodin a domácností. I my sledujeme rostoucí trend v cenách za energie, a proto vám nabízíme i domy, které jsou vhodné k celoročnímu užívání, avšak energeticky málo náročné. S pořízením domu tak ušetříte nejen při koupi, ale i při každé platbě za vytápění.

domeček

Možnost prohlídek
Ještě stále váháte nad pořízením mobilního domu? Nabízíme vám osobní prohlídku v některém z našich prodejních center. Přijďte se přesvědčit, že mobilní dům vám přinese stejné pohodlné bydlení, jako zděná stavba.